Elepro Online Versiyonda Veri Güvenliğini Nasıl Sağlıyorsunuz?
  • Sistem Turhost üzerinden çalışmaktadır. Firmanın bilgi talebimize iletmiş olduğu yanıt “Tüm sunucularımız Türkiye'nin en iyi veri merkezi altyapısına sahip ve Türkiye'nin tek Tier 3 veri merkezi sertifikasına sahip olan Türk Telekom Gayrettepe İstanbul veri merkezinde barındırılmaktadır. Sunucunuz, Türkiye ADSL ve Fiber internet ağının merkezinde bulunması nedeniyle en hızlı internet erişimine sahiptir. Veri merkezinde yaklaşık 2.400 sunucu kapasiteli, güvenlik kafesi ile çevrili kapalı bir odamız bulunmaktadır. Turhost.com olarak toplam internet çıkış hızımız 4 x 10Gbps'dır.” Şeklindedir.
  • Firma olarak bizim uyguladığımız üç aşamalı güvenlik önlemi mevcut. İlk olarak TCP IP Protokolü ile veriler post yöntemi ile şifreleniyor, ikincisi Özel Filtreler ile kontrol ediliyor, üçüncüsü de cihaz IP filtreleri.

Kullanım esnasında her bir veri öncelikle Cihaz Seri Numara sorgulaması yapıyor. Daha sonra kullanıcı Kart ID doğrulaması yapıyor, son olarak da Kullanıcı yetkilendirmelerini sorguluyor. Tamamında eşleşme sağlanırsa veri işleniyor.

Son guncelleme: 01/04/2021 10:17